מאוחדים בערכים

קריאת הלב

אתם, שרוצים טוב, שהולכים בדרך, שעושים כל שביכולתכם להביא ידע משחרר, להביא אור לחיים
אתם שמכבדים כל מסורת, כל אדם, שמכבדים את המגוון האנושי
אתם שמכבדים את האדמה, את בעלי החיים והטבע
אתם שמכירים בהיותכם מעבר לגוף, שמכירים בטבע הרוח והגוף, הרגשות והמנטל
שזכרון עמוק מניע אתכם מבפנים להמשיך ללכת אל עבר אופק לא תמיד ידוע

הינכם מוזמנים לקחת חלק ביצירה של תרבות ואומה
להתחבר אל אלפים שמדברים את אותה השפה, את אותה המהות
עולם שנברא במילה וממומש בעשיה

מתאחדים סביב ערכים

מעבר לשפות, לדתות ולפוליטיקה, מתקיימים ערכי יסוד לאורם אנו פועלים.
באם הם מהדהדים בך וחלק משאיפות ליבך, הינך מוזמן להצטרף. אנו מכירים בכך שבני האדם נמצאים ברמות הבנה ומודעות שונות, ויתכנו פרשנויות עבור ערכי ופעולות אלו, וכי כל אדם יממש אותם בצורה שונה. בחתימתך הינך מצהיר על כוונתך לממשם כמיטב יכולתך.

הנני הוויה בגוף אדם

הכרה במרכיב הנשמה, רוח, שקיים באדם. הכרה בכך שהאדם אינו רק גוף פיזי. הכרה בכך שברמת התודעה הנוכחית על אדם להשקיע משאבים בכדי להכיר את עצמו ולהשתחרר ממערכות האמונה המסולפות והמגבילות שהתרבות הנוכחית יצרה. כל אדם מעמיק עד כמה שהוא בוחר לעשות זאת.

לגלם טוב לב ואכפתיות

להיות בכוונה טובה, לפעול מתוך גילוי לב, כנות ויושרה כמיטב יכולתו. לכבד את רצונם החופשי של בני האדם באשר הם, לא לכפות עליהם את דעתי או את רצונותי.

לכבד את האדמה ואת כלל החיים

לפעול בהרמוניה כמיטב יכולתנו אל מול האדמה, בעלי חיים והחיים עצמם. גופינו נוצר מתוך תאי האדמה והחיים, גופינו מורכב מאותם המים שזורמים בכדור הארץ מיליוני שנים, וברגע מסוים גופינו ישוב לאדמה. אנו מכירים כבוד לתאי החיים שמרכיבים את גופינו ושואפים להשאיר את מרחב החיים בעולם זה טוב יותר מזה שהגענו אליו.

לפעול עבור החופש של בני האדם בסביבתי ובעולם

אנו בכוונה לקדם מערכות חיים שתומכות חיבור בין אנשים וגילוי של העצמי. מערכות חיים שתומכות כלכלה ומסחר הרמוני תוך התחשבות בסביבה, מערכות חינוך שמעצימות את אדם לגלות עצמו, צורות התיישבות שיאפשרו לנו לשוב ולחיות בצורה אקולוגית, חכמה ונוחה – שתכבד את האינדבידואל ואת הכלל. 

לפעול כנגד דיכוי רצונם החופשי של בני אדם אשר מבקשים את תמיכתנו

זוהי הפעולה הטבעית המתבקשת אל מול עוולות הנגרמות לחסרי ישע, אנו נפעל כמיטב יכולתינו, בהתאם ליכולתינו, באומץ ונחישות, בהתמדה.

 

הנני מצהיר/ה במילוי שמי, על תמיכה באמנת "מאוחדים בערכים" 

שדות המסומנים ב * הם שדות חובה