זה זה

ZE.ZE מייצר פרויקטים בעלי אימפקט חברתי ומודל עסקי המבוססים על קהילת עשייה של צעירים. הארגון מאפשר לחברי הקהילה לקחת חלק ברפרויקטים ולפתח את עצמם במקביל לעשייה החברתית. 
פעילות זו מאפשרת לחברי הקהילה לפתח את עצמם ובמקביל לשפר את החברה בה אנחנו חיים. תחת הקהילה מופקים פרויקטים חברתיים המעוניינים להדגיש כי עשייה חברתית יכולה להיות דבר מהנה ויצירתי שאינו סותר את ההתפתחות האינדיבידואלית של הפעיל.
 
כל אחד יכול להיות חלק מהקהילה.
היופי הוא שמיקומך דינמי, יום אחד אתה יכול להשתלב בפרויקט וביום אחר יכול להיות לך רעיון לפרויקט ותהיה היזם שמוציא אותו לפועל.
 

 

ZE.ZE כעסק חברתי
הארגון פועל למטרת רווח הן חברתי והן כלכלי, מתוך שאיפה לפעול כגוף בר-קיימא. הארגון מייצר לעצמו את כלל ההכנסות. כלל הפעילות ממומנת מהכנסות הפרויקטים וממסיבות ואירועי קונספט שהקהילה יוצרת. כך, גם אם אתה אוהב לרקוד\לשתות בירה יש לך הרבה מה לתרום לנו.​
 
בהתאם כל פרויקט בנוי עם מודל כלכלי ככך שלכל הפחות ייקימו את עצמם ובמטרה להשיא רווחים נוספים לקיום פעילויות נוספות. 
 
 

1. יצירת קהילת עשייה

הבנויה מצעירים המציעים את כישוריהם בתחומים מגוונים. 

 

2. שיתופי פעולה עם פלטפורמות קיימות

ניתן דגש ליצירת שיתופי פעולה עם כלל הגופים  (עמותות/עסקים/מוסדות ציבוריים). זאת במטרה לאחד כוחות ולנצל באופן מקסימאלי את הידע המקצועי והמשאבים הקיימים למען מטרה זהה.

3. התוצר: פרויקטים חברתיים המושכים צעירים לעשייה

במישור אחד הארגון יוזם ומפתח פרויקטים חברתיים אשר עולים מהקהילה ומתופעלים על ידי חבריה. במישור שני נבנה מאגר של פרויקטים ופעילויות חברתיות קיימות המוצעות להתנדבות גם כן. 

 
​בשנה הקרובה תעלה הפלטפורמה המקוונת של ZE.ZE אליה תוכלו להירשם (ראו בנק היכולות לעיל).
בינתיים אתם מוזמנים להירשם באתר כאן ולהצטרף לקהילה.
כמו כן לפנות אלינו ישירות (מייל או פייסבוק).

פרטים נוספים